niedziela, 11 września 2011

sobota : Lakiery hybrydowe

Emmaa : D

Ja tu dzisiaj po raz drugi ale nie ostatni ; ) O sobocie powiem tyle że jak zawsze trzeba było posprzątać grr ..  ; /
Ale łatwo się przyzwyczaić x d . Wczoraj z rodzinką zrobiliśmy ognisko i 3 chleby wpierdzieliłam mniam   x d
Nie ma to jak tata : Emilka uważaj i nie trzymaj tej kiełbasy tak blisko ognia bo ci spadnie.. Tak tak tata trzymał najwyżej a to mu spadło hyhy : D No i oczywiście po ognisku komp i oglądanie ; D Jak zawsze... Kiedyś wstawię notkę filmów i serialu które naprawde polecamm ale jeszcze nie czas x  d . Dobra wracając do tematu postu:

LAKIERY HYBRYDOWE

Dziasiaj jakoś weszłam na alegro i tam było ze warte do polecenia są lakiery hybrydowe . A ja aha ale co to ?. x d  Tak więc pogrzebałam w necie i znalazłam. Ciężko mi to wyjaśnić tak więc skopiuje komentarz nie jakiej '' wikulci '' 

" Hybrydowy manicure to nowość, która dopiero pojawia się w polskich salonach kosmetycznych. Zabieg przywędrował do nas ze Stanów Zjednoczonych. Początek do złudzenia przypomina tradycyjny manicure, który zna każda a nas. 
Kosmetyczka piłuje paznokcie, nadaje im odpowiedni kształt, następnie odsuwa lub wycina skórki. Nowością jest tak naprawdę preparat, którym manikiurzystka maluje paznokcie. Nazywa się Gelish i jest pośrednią formą między akrylem, żelem i zwykłym lakierem. Najpierw nakłada się na paznokieć bazę, a następnie dwie warstwy preparatu. Każdą z n ich oddzielnie utwardza się pod lampą UV. Utwardzony preparat jest trwalszy i odporniejszy na ścieranie od zwykłej warstwy lakieru. Pomalowane nim paznokcie są lśniące, mocniejsze, a lakier znacznie lepiej się na nich trzyma - nie odpryskuje i nie robi się matowy. 
Manicure utrzymuje się na paznokciach 2 tygodnie. Należy go usunąć, gdy paznokcie urosną. Minusem jest niestety to, że pozbyć się go możemy tylko w salonie, ponieważ manikiuru hybrydowego nie da się zmyć zwykłym zmywaczem.''

Tu macie tę strone  z tym : 


I tu macie zdjęcia tych oto lakierów : )img3.jpg

Ja powiem szczerze jestem nimi zauroczona. 
Moje paznokcie nie są doskonałe tak więc ten lakier mi by się przydał : )
No ale nie wiem zostawiam to waszej ocenie : )

Walnij SMAJLA

paa ; **


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz